چرا موسسه حقوقی بین المللی سماء؟؟

موسسه حقوقی بین المللی سماء مشاور ایرانیان در سال 1385 تاسیس گردیده است. از آنجایی که معتقدیم امروز هر شخص باید یک مشاور در زمینه امورحقوقی،اداری و ثبتی داشته باشد و تجربه نشان داده غالب مشکلات و مسائل پیش آمده در امور حقوقی و اداری به جهت بی اطلاعی مراجعین به وجود می آیدلذا ما با فراهم آوردن امکانات وسیع و گردآوری متخصصانی که بیش از یک دهه در این امور فعالیت دارند مفتخریم که سرویس ویژه و تخصصی به شما مدیر و کارآفرین محترم داده و با تکیه بر تجربه مدیریتی و توان فنی وکلا،کارشناسان حقوقی و متخصصان خود به شما کمک میکنیم تا کلیه امور حقوقی،ثبتی ، اداری،مالی خود را به آسانی و از هرکجا پیگیری کنید.اعتقاد ما بر این است که مدیران موفق همیشه در کنار خود مشاورین موفق داشته اند تا بتوانند استراتژی، سیاست گذاری و نقشه راهی علمی، عملی و کاربردی در پیشروی خود داشته باشند.مشاورین ما در هر موقع و هر زمان تنها با یک تماس آماده ارائه تجربیات خود به شما هستند. 

 موسسه سما


اصول اخلاقی:

کلیه کارکنان این موسسه تمام تلاش خود را در جهت پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای نموده و کلیه شئونات اخلاق فردی و اجتماعی را در قالب وقت شناسی،وظیفه شناسی،حذف تشریفات ظاهر، شفافیت در اطلاع رسانی ، صداقت و امانتداری رعایت می نمایند. توجه به نیاز و نظرات مشتریان و جامعه:این موسسه به صورت دائم با بررسی انتقادات و پیشنهادات مشتریان در پی اصلاح و آموزش سیستم مدیریتی پرسنل موسسه است. 


استراتژی موسسه:

محیطی آرام برای حضور مراجعین محترم فراهم آوردیم تا پس از انعقاد قرارداد و تکمیل مدارک از سوی کارفرما جهت به انجام رساندن پرونده نیازی به حضور چند بارهایشان نباشد و تلاش بر این است هزینه خدماتمان را همچنان استاندارد نگه داریم و تمرکز بر آگاهی،هماهنگی و رضایت مشتریان میباشد.
Scroll to Top